Vtech Magická kocka (SK)

Vtech Magická kocka (SK)

NOVINKA

Päť aktívnych strán Magické kocky prinesie deťom veľa zábavy, radosti i poznanie. Posúvaním, otáčaním alebo stlačením interaktívnych prvkov spoznávajú farby, čísla, zvieratká aj rozširujú slovnú zásobu.

54,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Vtech

Multifunkčná, extrémne zábavná kocka pozná viac ako 75 piesní, melódií, zvukov a fráz.
Učia poznávať zvieratká, farby, čísla i detské riekanky. Mnohými spôsobmi rozvíja jemnú i hrubú motoriku dieťaťa, hudobné cítenie, trpezlivosť i postreh. Dieťa je za každú svoju činnosť odmenené povzbudzujúcimi frázami, zablikaním alebo zábavnými zvukmi. Vysoko odolný dizajn hračky spolu s precíznym prevedením, dáva dieťaťu tú najvyššiu možnú hodnotu, ktorú je možné od hračky očakávať. Farebné tvary na vkladanie sú súčasťou kocky.

Päť aktívnych strán Magické kocky prinesie deťom veľa zábavy, radosti i poznanie. Posúvaním, otáčaním alebo stlačením interaktívnych prvkov spoznávajú farby, čísla, zvieratká aj rozširujú slovnú zásobu. Motorické zručnosti, logické uvažovanie a koordináciu rúk s očami precvičujú tiež pri vkladaní rôznych tvarov do správnych otvorov.

Vtech Magická kocka je určená pre deti od 9 mesiacov.
2AA batérie sú súčasťou pre demo účely,
Rozmery produktu: 22 x 22 x 22 cm

navodNávod na obsluhu

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie