VTech Neposlušná lopta SK

VTech Neposlušná lopta SK

NOVINKA

Inovovaná verzia predajného hitu. Loptička so zabudovaným pohybovým snímačom provokuje deti k pohybu. Spieva české pesničky, hrá 15 melódií, vydáva zvuky zvierat, pomenúva tvary, čísla do troch, zvieratá. Podporuje rozvoj motoriky ...

31,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Vtech

Najpredávanejší produkt od značky VTECH v celej histórii firmy. Novinka na slovenskom trhu v slovenskom jazyku. Krásne farebná lopta je určená pre deti už od 6 mesiacov. Vďaka unikátnej technológii so zabudovaným pohybovým snímačom je loptička, aj bez pričinenia dieťaťa, takmer neustále v pohybe. Pred dieťaťom sa sama kotúľa na rôzne strany, odrazí sa aj od prekážky, k tomu hrá známe melódie alebo zaspieva dve pesničky. Loptička provokuje deti k pohybu tým, že sa ju snaží chytiť. Môžu za nej liezť alebo aj utekať. Keď ju dieťa chytí, napríklad za farebné stužky, dozvie sa napríklad, čo robí opička, lev alebo slon. Zvieratká tiež dieťaťu povedia, aké majú radi číslo, tvar alebo farbu. "Môžeš stlačiť slona?" Alebo "Kde je koliesko?", To sú príklady otázok, ktoré loptička klade dieťati. Ak sa mu podarí správne odpoveď na otázky loptičky, určite ho nezabudne pochváliť! Rodičia určite ocenia možnosť nastavenia hlasitosti, automatické vypnutie loptičky, keď si s ním dieťa prestane hrať a predovšetkým extrémne vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu.

3 AA batérie sú súčasťou výrobku. Hovorí po slovensky.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie