Vtech Prvý notebook - SK

Vtech Prvý notebook - SK

Vtech Prvý notebook je sklopný detský počítač imitujúci klasický notebook pre dospelých. Súčasťou notebooku je viac ako 20 výukových a zábavných aktivít.

43,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Vtech

Vtech Prvý notebook je sklopný detský počítač imitujúci klasický notebook pre dospelých. Súčasťou notebooku je viac ako 20 výukových a zábavných aktivít. Vtech Prvý notebook okrem iného naučí deti poznávať 26 základných písmen slovenskej abecedy, čísla, tvary i počítať.
Naučí poznávať veľká tak i malé písmena vrátane použití v slovách a ich výslovnosti. V ďalších variantoch hry naučí notebook deti všetky čísla do desiati, učí ich porovnávať rovnako aj počítanie. Deti nabáda k aktivite napríklad pri hľadaní a počítaní rôznych tvarov, rýb alebo ovocia a zeleniny. V neposlednom rade budú deti spoznávať stopy zvierat, a aké zvuky zvieratá vydávajú Všetky získané vedomosti zhŕňajú pútavým spôsobom rôzne testy.
Aká by to bola hračka, keby tiež neobsahovala zábavné hry. Hry sú nielen zábavné, ale dieťa sa ďalej rozvíja v logickom myslení, úsudku, postrehu alebo napríklad v poznávaní hudobných nástrojov a hudobných štýlov. Vtipný tučniak naučí tiež deti presne rozoznávať pojmy ako je "pred, pod, nad, vedľa, za"

Všetka činnosť notebooku sa ovláda pomocou dotykovej klávesnice a dotykovým ovládačom (touchpadom) so smerovými šípkami. Pokyny pre hráča sa zobrazujú na displeji s uhlopriečkou 8 cm.
Okrem stoviek slov, fráz a piesní obsahuje aj viac ako 30 hudobných ukážok a melódií.

Odporúčané pre deti od 3 do 7 rokov
2 AA batérie sú súčasťou
Rozmer vrátane balenia: 30x33,5x8 cm
Rozmer výrobku (otvoreného): 23x28x4 cm

Názvy hlavných hier a aktivít:
Poznávame písmená
Poradie písmen v abecede
Písmenkový kvíz
Chýbajúce písmeno
Kde je tučniak
Poznávame čísla
Poznávame tvary
Trochu iné počítanie
Číselný kvíz
Zvuky a stopy zvierat
Poznávame zvieratá
Ovocie a zelenina
Opráv múr
Chytanie rýb
Cesta domov

 

Návod na obsluhu:

manual vtech

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie