Vtech Kidi Secret Safe - Môj tajný denník - čierný (SK)

Vtech Kidi Secret Safe - Môj tajný denník - čierný (SK)

NOVINKA

Zabezpečený denník, fotoaparát, videokamera, make-up štúdio, virtuálni maznáčikovia, kreatívne a vzdelávacie hry, budík, hlasový záznamník, plánovač, animačné štúdio, úprava fotografií .... a oveľa viac! To všetko nájdeš v denníku Vtech Kidi Secret Safe - Môj tajný denník ®Všetko v úplnej slovenskej lokalizácii!

93,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Vtech

 Zabezpečený denník, fotoaparát, videokamera, make-up štúdio, virtuálni maznáčikovia, kreatívne a vzdelávacie hry, budík, hlasový záznamník, plánovač, animačné štúdio, úprava fotografií .... a oveľa viac! To všetko nájdeš v denníku Vtech Kidi Secret Safe - Můj tajný deník ®

Vše v úplnej slovenskej lokalizácii!

 dennik čierny dennik

Diár od VTECH je spoľahlivo zabezpečený proti nezvaným pohľadom. Možno ho odomknúť iba vlastnou tvárou alebo tajným heslom, a to vďaka chytré technológii rozpoznávania tváre..

diář vtech

 

vtech diář Denník má dvojitý fotoaparát (predný a zadný), ktorý zvládne nielen fotiť ale aj natáčať videá. Úžasná selfíčka tak nie sú žiadnym problémom.
Ku všetkým fotografiám aj videám možno pridať úplne úžasné efekty, ktoré premenia každý záznam v očarujúci a nezameniteľný originál. vtech diář vtecgh
dennik sk Do denníka je možné vložiť microSD kartu a počúvať tak priamo z neho svojou najobľúbenejšie hudbu. Kidi Secret Safe - Môj tajný denník má plnohodnotnú klávesnicu so všetkými slovenskými písmenami (v české verzii so českými) s ktorými možno do diára zapísať všetky potrebné kontakty, udalosti i zážitky.

Do diára možno ľahko uložiť všetky dôležité informácie o kamarátoch, vrátane fotografie. K zapísaným poznámkam možno jednoducho vložiť aj fotografie, videá, smajlíky alebo napríklad vtipné ikonky. Ku všetkým zápiskom možno pridať aj hlasové poznámky.

kidi secreat vtech diar vtech
vtech diář stylistka vtech Všetky dievčatá určite ocenia zabudované kreatívne štúdio, v ktorom si možno upravovať napr. účes, šaty, klobúky, vyskúšať rôzne farby rúžu, pudrenky, náušnice alebo napríklad rôzne ozdoby do vlasov.
Zábavná aplikácia, v ktorej sa musí užívateľ denníka starať o svojho maznáčika, je tiež jednou z mnohých zábavných aktivít, ktoré denník prináša. Na výber je z 3 zvieratiek:
• mačiatko
• šteňa
• koník
hry diář vtech hry diář vtech 2
hodiny vtech diář datum, diář Samozrejme nemôže ani chýbať funkcia budíka, vrátane nastavenia upozornení k naplánovaným úlohám a schôdzkam.
Nastavenie času a dátumu už snáď nemôže byť jednoduchšie. Je možné voliť medzi 24 h časovým zobrazením a 12 hodinovým.

Denník tiež obsahuje mnoho zábavných a vzdelávacích hier, ktoré precvičia nielen pamäť a postreh, ale prinúti aj veľa premýšľať. Niektoré hry využívajú na hranie pohybový senzor, takže nechýba ani pohyb pri hraní hier. Zoznam niektorých hier:

Čo je viac? Písomný test Objednaj si!
vtech co je víc test vtech objedne si vtech
 Strieľajúcie guličky  Zábavné čísla Hovoriaci papagáj
 vtech 1  vtech 2  vtech papoušek
 Postav most  Sudoku  Skús vyskočiť
 vtech most  vtech sudoku  vtech hry 2
mp3 vtech Všetky obľúbené pesničky, sa prehľadne zobrazí v zozname piesní.

 

Vhodné pre deti od 6 do 11 rokov
4 AA skúšobné batérie sú súčasťou
Rozmer denníka (zatvoreného): 14x18x2,5 cm

Hlavné funkcie:
Farebný displej s funkciou rozpoznávania tváre
Predný a zadný fotoaparát
Slovenská klávesnice
Diár so záznamníkom a kalendárom, miestom pre poznámky a denné záznamy.
Zadávanie úloh, schôdzok a pod. S alarmom. Budík.
Kontakty s možnosťou vkladania poznámky a fotografie
Make up kreatívne štúdio - aplikácia
Moji miláčikovia - aplikácia
Moja hudba - s použitím vlastnej microSD karty (nie je súčasťou)
Fotografovanie a natáčanie videa s možnosťou úprav v aplikácii kreatívneho štúdia
Možnosť vytvárať vlastné animované video klipy - aplikácie
Vzdelávacie a zábavné hry zamerané na zvyšovanie intelektu.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie