Vtech Chytrý telefon SK+EN

Vtech Chytrý telefon SK+EN

NOVINKA Oficiálna slovenská verzia

Interaktívnym a zábavným spôsobom sa deti podvedome učia spoznávať farby, čísla, aj rozvíjať slovnú zásobu. A čo viac! Jednoduchým prepnutím sa to isté prirodzene učí aj v angličtine! To je zručnosť, ktorá sa určite v budúcnosti hodí!

17,90 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Vtech

Interaktívnym a zábavným spôsobom sa deti podvedome učia spoznávať farby, čísla, aj rozvíjať slovnú zásobu. A čo viac! Jednoduchým prepnutím sa to isté prirodzene učí aj v angličtine! To je zručnosť, ktorá sa určite v budúcnosti hodí! Telefonovanie s VTECH Chytrým telefónom sprevádzajú veselé frázy,
melódie i piesne. Deti môžu zavolať psíkovi aj mačičke, alebo si vypočujú, že majú novú správu. Samozrejme v slovenčine aj angličtine. Svetelné efekty a farebné prevedenie láka a povzbudzuje dieta v hre. Pod rôznym uhlom pohľadu sa tiež menia motívy na displeji telefónu. Príjemnou funkciou, ktorá šetrí batérie je aj automatické vypínanie hračky, pokiaľ sa s ňou dieťa dlhšiu dobu nehrá.

TEXTY PESNIČIEK
1. pieseň "Počítame":
Raz, dva, tri
štyri, päť, šesť
sedem, osem, deväť.
Stlač tlačidlá a priateľom zavolaj
2. pieseň "Učíme sa píssmenká":
A B C D E F G
H I J K L M N P O
Q R S
T U V
dvojité W, X
Ypsilon a Zet
Teraz poznám písmenká
To som ale šikulka

Určené pre deti od 6 mesiacov
Súčasťou sú batérie: 2xAAA

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie