Chodítko VTech

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

V súčasnej dobe je možné zakúpiť hračky značky VTECH u mnohých internetových predajcov. Niektoré z týchto hračiek ale pochádzajú z rôznych zdrojov z celého sveta a nie sú tak lokalizované do slovenského ani českého jazyka. Overte si prosím vždy u vášho predajcu, že produkt hovorí vami požadovaným jazykom, má slovenské (české) menu aj návody na obsluhu.

Dodatočná zmena na inú jazykovou verziu nie je v žiadnom prípade možná.

Najpredávanejšie chodítko na svete od VTech.

Najpredávanejšie chodítko na svete od VTech.
  • Chodítko Vtech SkChodítko hovorí aj spieva v slovenčine (v predaji i česká varianta). Precízne prevedenie, vrátane nastaviteľné brzdy koliesok, je zárukou tej najvyššej bezpečnosti pre vaše dieťa.
  • Vyvážené farby a mnoho interaktívnych tlačidiel dokážu pripútať pozornosť prakticky každého dieťaťa.
  • Ľahko odnímateľný hrací panel umožňuje zábavnú hru už aj deťom, ktoré sa ešte len naučili sedieť a k prvým krôčikom majú ešte ďaleko.
  • Základným princípom všetkých hračiek od VTech je to, aby poskytli deťom nielen veľa úžasné zábavy, ale aby ich aj nejakým spôsobom ďalej rozvíjali, učili, prinášali ďalšie poznanie. Na tomto neľahkom úlohe spolupracuje veľké množstvo odborníkov vrátane vedcov zo svetovo preslávených univerzít. Nie inak tomu je aj u chodítka VTech.

VTECH chodítko je súčasťou série hračiek vyvinutých tak, aby rástli s dieťaťom od doby kedy začnú sedieť až do doby stabilnej chôdze. Najskôr sa môžu hrať s odnímateľným panelom na podlahe. Spoznávajú zvieratká, farby, hudbu, tvary i čísla. Akonáhle povyrastú, potom pripnutý, dôverne známy panel im pri chôdzi dodáva pocit bezpečia.

Interaktívny panel chodítka ponúka 2 varianty hry, ktoré možno ľubovoľne prepínať pomocou posuvného tlačidla. Prvá varianta ponúka možnosť podvedomého učenia a poznávania. Varianta druhá je viac zameraná na hudobné cítenie a zábavu.
• Vtech chodítko predstavuje dieťaťu prvé zvieratká a aké zvuky zvieratka robia.
• Učí ho spoznávať farby, podvedome učia počítanie, čísla aj základy správneho hudobného vzdelávania.
• Učí poznávať tvary a rozvíja koordináciu očí s rukami.
• Podporuje manuálnu zručnosť dieťaťa a správny vývoj hrubej i jemnej motoriky.
• Úžasná stabilita, perfektne tvarovaná rukoväť chodítka spoločne s možnosťou nastavenia brzdenie koliesok dáva dieťaťu výnimočný pocit bezpečia pri prvých krôčikoch.
• Skvelú zábavu plnú poznávanie ponúka telefónne slúchadlo, otočné ozubené kolieska alebo farebné piáno.

TOPlist
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie